Screnshot
Screnshot

VIDEO Kramarić 'poludio' kada ga je protivnik pokušao prevariti: Razdvajali ih suigrači

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 27.11.23. | 10:10

Dvojac je 'nagrađen' žutim kartonima

U susretu 12. kola njemačkog nogometnog prvenstva Heidenheim i Bochum su remizirali 0-0. Bila je to skromna predstava koja je tek u nastavku ponudila nešto uzbuđenja.

Sredinom prvog poluvremena nakon jednog kornera došlo je do naguravanja na utakmici Hoffenheima i Mainza između Andreja Kramarića i Edimilsona Fernandesa. Hrvatski reprezentativac smatrao je da je Švicarac zadnji dirao loptu prema kojem bi Hoffenheim dobio novi korner. Nakon kraće prepirke, strasti su smirene i Hoffenheim je ipak dobio novi korner, a dvojac je 'nagrađen' žutim kartonima.

Video te scene pogledajte OVDJE.

Možda i najbolju priliku imao je domaćin u 89. minuti. Tim Kleindienst je pucao s ruba kaznenog prostora, ali preko gola. Oba sastava su zadržala svoje pozicije, Heidenheima je 13. sa 11 bodova, dok je Bochum stepenicu niže s bodom manje.