Danilo Vigo/LiveMedia / ipa-agen/IPA

VIDEO Badelju 72 minute u slavlju Genoe protiv Cagliarija

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 29.04.24. | 22:36

Bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj igrao je do 73. minute za Genou

Nogometaši Genoe u posljednjoj su utakmici 34. kola talijanskog prvenstva na svom terenu s uvjerljivih 3-0 (2-0) svladali Cagliari.

Sva tri pogotka za domaće postigli su Skandinavci, Norvežanin Thorsby (17) glavom, Danac Frendrup (27) preciznim udarcem izvan kaznenog prrostora te Islanđanin Gudmunsson (63) prolaskom kroz poroznu gostujuću obranu.

Bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj igrao je do 73. minute za Genou koja je 12. na ljestvici sa 42 boda, 10 više od 14. Cagliarija kojega u posljednja četiri kola i dalje čeka borba za ostanak jer ima samo bod više od 15. Verone, 16. Frosinonea i 17. Empolija, a tri više od 18. Udinesea koji se nalazi u zoni ispadanja.

Golove pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Vodeći Inter je već osigurao naslov prvaka sa 89 bodova, dok je zadnja Salernitana izgubila sve izglede za spas sa 15. (Hina)