Reuters
Reuters

VIDEO Gdje ti je kraj, Krama? Vatreni iz penala zabio u pobjedi Hoffenheima nad Juranovićevim Unionom

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 23.09.23. | 15:56

Prvo ime kluba je već godinama, ali ova sezona je stvarno 'njegova'

U hrvatskom okršaju Bundeslige između Juranovićevog Union Berlina i Kramarićevog Hoffenheima, slavio je Kramarić 2-0.

Igrala se 22. minuta kada je Andrej Kramarić prvo izborio penal nakon što ga je u kaznenom prostoru faulirao Leonardo Bonucci, a potom ga je i realizirao desnom nogom u desnu stranu gola. U četitri utakmice, ovo mu je već treći gol, uz to što ima i jednu asistenciju, a upisao je punu minutažu. Osim toga, postigao je i dva gola u posljednje dvije utakmice hrvatske reprezentacije.

Gol pogledajte OVDJE.

Inače, Bonucci koji je skrivio penal je sa svojih 35 godina i 145 dana najstariji igrač koji je ostvario debi u Bundesligi nakon 2002. i Carstena Linkea za Hannover.

U 38. minuti vodstvo je poduplao Maximilian Beier i tako postavio konačnih 2-0. Samo četiri minute kasnije, sudac je provjeravao ima li i drugog penala za Hoffenheim, ali je odlučio da nema jer je kontakt bio izvan kaznenog prostora (pogledajte to OVDJE), a do kraja susreta nije bilo promjene rezultata. Josip Juranović odigrao je cijeli susret za momčad Uniona, a Kramarić je travnjak napustio u 74. minuti.

Kako su prošle ostale utakmice pogledajte OVDJE.