Real Sociedad nastavlja bitku za Europu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 23.04.17. | 15:30

U prvoj današnjoj utakmici španjolskog prvenstva, Real Sociedad je upisao domaće slavlje.

Real Sociedad je s 1:0 slavio u domaćoj utakmici protiv Deportiva iz La Corune, a susret je riješio u prvom poluvremenu. Pogodak odluke pao je u 28. minuti zahvaljujući Willianu Joseu.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x5jfj71" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x5jfj71_goles-real-sociedad-1-0-deportivo-la-corogne_sport" target="_blank">Goles Real Sociedad 1-0 Deportivo La Corogne</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/esprit-foot" target="_blank">esprit-foot</a></i>

Sociedad je tako upisao drugu pobjedu u drugoj domaćoj utakmici u nizu, ukupno 17. slavlje ove sezone, kojim je na šestoj poziciji, sa dva boda manje od petoplasiranog Villarreala i nastavlja borbu za Europsku ligu. La Coruna je iznad zone ispadanja na 16. poziciji sa 31 bodom.