REUTERS/Benoit Tessier

VIDEO Rennes uvjerljivo pobijedio, Majeru mrvice

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 15.04.23. | 19:00

Domaćini prekinuli niz od dva poraza.

U drugom susretu 31. kola francuskog nogometnog prvenstva Rennes je na svom Roazhon Parku pobijedio Reims sa 3:0 osvojivši važne bodove u borbi za plasman u neki od europskih kupova.

Domaćin je dominirao što potvrđuje i podatak od 23 udaraca prema suparničkim vratima, dok su gosti imala samo četiri udarca. Rennes je poveo u devetoj minuti golom Jeremyja Dokua, a belgijski napadač je deset minuta kasnije zabio i drugi gol na utakmici. Domaćin je potvrdio pobjedu u 68. minuti golom Arthura Theatea.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer za Rennes je igrao od 83. minute, a ove je sezone u svim natjecanjima za Rennes odigrao 34 utakmice, zabio dva gola i dodao četiri asistencije.

Rennes je sada peti sa 53 boda, pet manje od Monaca na četvrtoj poziciji. Na vrhu je PSG sa 69 bodova, šest više od Lensa protiv kojeg igra večeras. Upravo će se vodeće dvije momčadi prvenstva sastati večeras u 21 sat na Parku Prinčeva. (Hina / I.M.)