Screesnhot

VIDEO Golčina Kramarića u slavlju Hoffenheima, braniča je prvo poslao ‘po ćevape’, a onda silovito poentirao!

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 08.12.23. | 21:35

Bio je to njegov šesti pogodak u Bundesligi ove sezone

Andrej Kramarić je okončao svoj post od dva i pol mjeseca te se u prvoj utakmici 14.kola Bundeslige upisao u listu strijelaca u 43.minuti, dok je njegov Hoffenheim u konačnici upisao 3-1 domaću pobjedu protiv Bochuma.

Domaćin je do prednosti došao u 32.minuti kad je autogol postigao Mešović, potom je Kramarić u 43. minuti povisio na 2-0, dok je za 3-0 precizan bio Bebou u 76.minuti. Počasni pogodak za goste postigao je Paciencia u 90+1.minuti.

Kramarić je zabio prvi pogodak u Bundesligi nakon dva i pol mjeseca posta, a posljednja momčad kojoj je zatresao mrežu bila je Borussia Dortmund kad je postigao jedini pogodak svoje momčadi u 1-3 domaćem porazu.

Svoj šesti pogodak u Bundesligi ove sezone Andrej je postigao na sjajan način. Prvo je driblingom svojeg čuvara poslao ‘po ćevape’, da bi onda silovito pontirao kraj nemoćnog Reimanna.

Sjajan pogodak Kramarića pogledajte OVDJE (Sportklub)

S ovom pobjedom Hoffenheim je ostao na šestom mjestu, s tim da su sada udaljeni svega dva boda od Borussije Dortmund koja ima utakmicu manje.