Screenshoot/ARENAsport

Ademi izborio kazneni udarac u debiju za Beijing Guoan

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 15.04.23. | 16:01

Legendarni kapetan Dinama bio je ponajbolji pojedinac u redovima domaćina koji su na koncu uzeli skroman bod na otvorenju sezone protiv Meizhou Hakka

Kineska Super liga krenula je u novu sezonu subotnjim utakmicama u kojime je prve minute za svoj novi klub upisao legendarni kapetan Dinama Arijan Ademi. Njegov Beijing Guoan pred svojom publikom remizirao je sa Meizhou Hakka (1:1) uz solidan nastup Ademija koji je izborio kazneni udarac za svoju momčad.

Naime, gosti su poveli u 19. minuti kada je sjajnu akciju zaključio Chugui, da bi konačan rezultat postavio Zhang Xizhe iz kaznenog udaraca u 54. minuti.

U novu sezonu krenuo je i Franko Andrijašević koji je ostavio najbolji dojam u porazu svog Zhejianga od Changchun Yataija (2:0). Mile Škorić koji je nedavno napustio Osijek i potpisao ugovor s Cangzhou Mighty Lionsima svoj debi trebao bi imati u nedjelju protiv Tianjina.