
Ipak ništa od dva Hrvata u 3. kolu Šangaja: Južnij izbacio Dodiga nakon gotovo tri sata borbe
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 08.10.14. | 14:00
Mihail Južnij izbacio je Ivana Dodiga u drugom kolu Mastersa 1000 serije u Šangaju nakon gotovo tri sata borbe...
Ivan Dodig je tako propustio priliku pridružiti se Ivi Karloviću u 3. kolu. Mihail Južnij je bio bolji sa 7:6 (7), 6:7 (4), 6:3. Velika borba Dodiga i Južnija trajala je dva sata i 48 minuta, a Rusu je na koncu jedan break u trećem setu bio dovoljan za pobjedu nad hrvatskim tenisačem.
U prva dva seta Dodig je bio ravnopravan protivnik. Štoviše, Južnij je morao spašavati čak sedam break-lopti, a za osvajanje prvog seta nadoknadio je Dodigovu prednost 3:1 na početku tie-breaka. U odlučujućoj igri u drugom setu Dodig je uzvratio okrenuvši početnih 0:2 osvajanjem šest od sljedećih sedam poena.
Na startu trećeg seta Dodig je propustio svoju zadnju šansu za oduzimanje servisa, a Južnij je do ključnog breaka došao u šestom gemu.
(Foto: PIXSELL)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Kriket
Counter Strike
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.