
Barca porazila Wislu, Montpellier dobio Porto, a Hrvati odradili sve u znaku broja tri
Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 23.11.23. | 22:48
Hrvatski rukometaši Tin Lučin i Lovro Mihić su zabili po tri gola, dok je Mirko Alilović imao tri obrane.
U susretu osmog kola B skupine rukometne Lige prvaka Barcelona je pobijedila Wislu Plock sa 32-25, a za goste su po tri gola postigli hrvatski rukometaši Tin Lučin i Lovro Mihić.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Barcu su do pobjede, kojom je preuzela vrh ljestvice, predvodili Aleix Gomez Abello i Luis Frade sa po osam golova. S druge strane najefikasniji su bili Przemyslaw Krajewski s pet golova i Gergo Fazekaš sa četiri gola. Hrvatski rukometaši Tin Lučin i Lovro Mihić su zabili po tri gola, dok je Mirko Alilović imao tri obrane.
Pobjedu je izborio i Montpellier koji je na gostovanju porazio Porto sa 29-25.
Francuski sastav je predvodio Lucas Pella s devet golova, dok je hrvatski rukometaš Veron Načinović zabio tri gola. Kod domaćina su najefikasniji bili Fabio Magalhaes s pet i Antonio Martinez sa četiri gola.
Veszprem je pobijedio Celje PL sa 41-31, dok je Magdeburg na gostovanju pobijedio GOG Gudme sa 32-25.
Na ljestvici skupine B vode Barcelona i Veszprem sa po 14 bodova.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Mali Nogomet
Ragbi
Stolni Tenis
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.