REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Trijumf Lazija i Tome Bašića, četvrti uzastopni remi momčadi Domagoja Bradarića

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 02.04.23. | 17:22

Lazio je pobjegao treplasiranom Interu na pet bodova

Nogometaši Lazija pobijedili su u gostima Monzu 2:0, u popodnevnom susretu 28. kola talijanske Serije A, čime su učvrstili drugo mjesto na ljestvici.

Po jedan pogodak u svakom poluvremenu dali su Rimljani. U 13. minuti je strijelac bio Pedro, dok je u 56. za konačnih 2:0 pogodio Sergej Milinković-Savić.

Pogotke na koje prava ima Arenasport pogledajte OVDJE.

Lazio je time pobjegao trećeplasiranom Interu na trenutačnih pet bodova prednosti.

Hrvatski nogometaš Toma Bašić za Lazio je odigrao posljednjih dvadeset minuta utakmice.

Spezia i Salernitana se bore kako bi i iduće sezone igrali u Seriji A. Trenutačno su točno iznad opasne zone ispadanja, a međusobnih 1:1 ove nedjelje dobro je došlo i jednima i drugima. Salernitana je time po četvrti put u nizu, u prvenstvu, odigrala remi, a za taj je sastav cijelu utakmicu odigrao hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić.

Salernitana je povela autogolom Caldare u 43. minuti, dok je na 1:1 izjednačio Šomurodov u 70. minuti.

U ponedjeljak će se odigrati posljednje dvije utakmice ovog kola, a sastaju se Empoli - Lecce i Sassuolo - Torino.