VIDEO Fiorentina preokrenula Atalantu, zaigrala dvojica Hrvata

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.09.23. | 20:17

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo odigrao je cijelu utakmicu za domaće, dok je za goste iz Bergama Mario Pašalić zaigrao od 59. minute

Nogometaši Fiorentine odradili su uspješan domaći posao u dvoboju četvrtog kola talijanske Serije A, u utakmici s pet golova pobijedili su Atalantu 3-2.

Fiorentina je time upisala drugu ligašku pobjedu u sezoni, a Atalanta drugi poraz.

Gosti su poveli u 20. minuti golom Nizozemca Koopmeinersa. No, reakcija domaćina je bila pozitivna i do kraja poluvremena Fiorentina je povela 2-1. Strijelci su bili Bonaventura u 35. te Martinez u 45. minuti.

U drugom dijelu se nastavila otvorena utakmica s obje strane, a na 2-2 je izjednačio Nigerijac Lookman u 53. minuti. Odluka o pobjedniku pala je u 76. minuti, a toskanski junak bio je strijelac Kouame.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Hrvatski nogometaš Josip Brekalo odigrao je cijelu utakmicu za Fiorentinu, dok je za goste iz Bergama Mario Pašalić zaigrao od 59. minute.

U ponedjeljak se igraju posljednje dvije utakmice ovog kola, a sastaju se Salernitana - Torino i Verona - Bologna.