VIDEO Preokret Frosinonea, remi Pongračića i Mirka Marića

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.09.23. | 17:36

Za Sassuolo je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Martin Erlić

Novi prvoligaš Frosinone ostvario je drugu prvenstvenu pobjedu, u četvrtom kolu talijanske nogometne Serie A pobijedio je na domaćem terenu Sassuolo 4-2.

Veliki preokret napravio je Frosinone koji je krajem prvog poluvremena gubio 0-2. Pinamonti je postigao oba pogotka za Sassuolo, strijelac je bio u 7. i 24. minuti.

Krajem prvog dijela Cheddira je pogodio s bijele točke te je smanjio na 1-2, a junak Frosinonea u nastavku susreta je bio Mazzitteli koji je zabio dva puta, u 70. i 76. minuti za 3-2. Konačnih 4-2 postavio je Lirola u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Za goste je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Martin Erlić.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Monza i Lecce su odigrali 1-1, a gosti su od 55. do 85. minute sačuvali bod unatoč igraču manje. Tada, pet minuta prije kraja, pocrvenio je i domaći igrač Caldirola. Zabili su domaći u sudačkoj nadoknadi, ali je pogodak ‘škaricama’ poništen zbog prekršaja.

Cijelu utakmicu za goste je odigrao hrvatski nogometaš Marin Pongračić, dok je za Monzu od 67. minute zaigrao Mirko Marić.

U ponedjeljak se igraju posljednje dvije utakmice ovog kola, a sastaju se Salernitana - Torino i Verona - Bologna.