Screenshot Arenasport

VIDEO Erlić skrivio kazneni udarac, Roma preokrenula Sassuolo

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.12.23. | 20:22

Momčad Josea Mourinha skočila na peto mjesto

Nogometaši Rome preokretom u drugom poluvremenu su kao gosti svladali Sassuolo sa 2-1 (0-1) u 14. kolu talijanskog prvenstva, a hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić skrivio je kazneni udarac iz kojega su gosti izjednačili.

Sassuolo je poveo sredinom provog poluvremena golom Matheusa Henriquea (25.), no u nastavku su se stvari okrenule kada je u 63. minuti isključen Baloco. S igračem više Roma je izborila kazneni udarac nakon starta Erlića na Kristensenu, a siguran izvođač za 1-1 bio je Dybala u 76. minuti. Konačni preokret dovršio je Kristensen u 82. minuti, njegov je udarac pogodio stopera domaćih Tressoldija i prebacio Consiglija te završio u mreži.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Erlić je odigrao čitav susret za Sassuolo (u sudačkoj nadoknadi naš reprezentativac zaradio je javnu opomenu), koji je 15. sa 15 bodova, dok je momčad Josea Mourinha skočila na peto mjesto sa 24 boda.