Screenshot Arenasport

VIDEO ‘Trica’ Brekalove momčadi Bradarićevoj, šest pogodaka u Udinama

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 03.12.23. | 17:35

Popodnevni program u Serie A obilovao golovima

U susretu 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva Fiorentina je na svom terenu sigurno svladala posljednju Salernitanu sa 3-0 (2-0), dočim su Udinese I Verona remizirali 3-3 (2-1).

U Firenci, domaći su u otvaranju stigli do prednosti od 2-0 golovima Beltrana (6.-11m) i Sottila (18.), a konačni je rezultat postavio Bonaventura (56.).

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Josip Brekalo ušao je u igru za Fiorentinu u 73. minuti, dok je Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Salernitanu.

Fiorentina je ovom pobjedom stigla na peto mjesto sa 23 boda, jednim manje od četvrtog Napolija, dok je Salernitana i dalje na dnu s osam bodova.

U Udinama, pak, domaćin je poveo 2-0 pogocima Kabaselea (16.) i Lucce (30.), da bi do poluvremena smanjio Milan Đurić s bijele točke (37.). U nastavku, izjednačio je Ngonge (61.) da bi ponovno Lucca zabio za novo vodstvo Friulijana (72.). Međutim, u sedmoj minuti sudačke nadoknade (prvotno je bilo označeno da će se igrati minimalno pet) Thomas Henry je pogodio za 3-3.

Antonio Tikvić ostao je na klupi domaćih.

Verona je s tim bodom zadržala dva boda zaostatka za Udineseom, koji je ostao 16 sa 12 bodova, dok je momčad iz Grada ljubavi s 10 bodova na 18. mjestu.

UdineseHellas VeronaFiorentinaSalernitanaSerie AJosip BrekaloDomagoj BradarićAntonio Tikvić