
Germanijak doznaje: Gradski ured potvrdio legalnost Skupštine ZNS-a
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 13.10.25. | 15:12
Sve odluke su pravovaljane i ZNS nastavlja s novim mandatom
Nakon nedavne Skupštine ZNS-a u kojoj je Tomislav Svetina dobio novi mandat na čelu te organizacije, pojavile su se priče kako će neki pokušati osporiti Skupštinu, posljedično i odluke koje su donesene na sjednici u Westinu.
Međutim, u ponedjeljak je ZNS zaprimio rješenje Gradskog ureda za opću upravu i imovinsko-pravne poslove koje je potvrdilo zakonitost svih odluka donesene na Skupštini.
Doduše, saznajemo da se nitko na koncu nije niti žalio, niti je doveo u pitanje legalnost Skupštine i postupaka koji su prethodili sazivanju te iste a što je navodno bilo sporno.
Kako bilo, ZNS nastavlja pod vodstvom Svetine i novim izvršnim odborom koji je odmah po završetku Skupštine ponudio ruku suradnje klubovima koji su bojkotirali rad i pozvali ih na razgovor u svrhu boljitka županijskog nogometnog saveza.
“Vrata su otvorena svima. Na skupštini sam rekao: zaboravljamo sve, opraštamo svima. Okrećemo se budućnosti. Imamo 84 kluba u sustavu, futsal, ženski nogomet. Izazova je mnogo,” rekao je Svetina po završetku skupštine na kojoj je izabran jednoglasno od strane 42 delegata od 60 koliko ih čine skupštinu, a koji su imali 86 od 126 mogućih glasova.