Screenshot LASK Linz

Debi iz snova napadača Hajduka: Ljubičić zabio i asistirao u prvom kolu austrijske Bundeslige (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.07.22. | 19:00

Marinu očito odgovara klima u Austriji

Marinu Ljubičiću očito odgovara austrijsko okruženje – napadač Hajduka je ovog ljeta otišao iz Hajduka u LASK u potrazi za većom minutažom, a sada se već nakon debija u austrijskom prvenstvu može pohvaliti golom i asistencijom. Njegov LASk je s 3:1 svladao Klagenfurt, a Čjubičić je nakon 14 minuta upisao prvu asistenciju u austrijskom prvenstvu, kada je njegovo dodavanje u pogodak pretvorio Nakamura.

Ljubičićev asist pogledajte OVDJE

Zatim je Goiginger podignuo na 2:0, da bi Ljubičić u 49. minuti stigao i do prvijenca u prvenstvu. Ovog puta mu je Nakamura uzvratio uslugu.

Ljubičićev gol pogledajte OVDJE

Podsjetimo, napadač Hajduka je već u prvoj utakmici za LASK bio strijelac. Bilo je to u prijateljskom susretu austrijskog kluba s rumunjskim Rapidom u kojoj su slavili 2:0, kada je zabio za vodstvo svog sastava. (rv)