MNK Futsal Dinamo

Futsal Dinamo u derbiju kola preokretom pobijedio Olmissum

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 12.01.24. | 22:21

Sjajan dvoboj odigran je u Omišu

U derbiju prvog proljetnog kola HMNL Futsal Dinamo je slavio na omiškom Ribnjaku preokrenuvši zaostatak 0-1 s poluvremena u pobjedu 2-1 protiv Olmissuma.

U prvom poluvremenu Omišani su bili nešto bolji te su zasluženo na odmor otišli s minimalnom prednošću, no u nastavku se odnos snaga potpuno promijenio te su gosti kreirali preokret i na koncu došli do zaslužene pobjede.

Olmissum je poveo šest i pol minuta prije kraja prvog poluvremena preko Josipa Kolobarića, koji je sa 6-7 metara svladao Piplicu. Rezultat se nije mijenjao sve do 32. minute, kada je krenuo preokret Futsal Dinama. Kristijan Postružin napravio je ključni dio posla i pripremio sve za iskusnog Tihomira Novaka, koji je s lijeve strane ušao u prazan prostor i zabio za 1-1.

Potpuni preokret i pobjedu Futsal Dinamu donio je Luka Perić u 36. minuti, nakon što je primio loptu leđima okrenut golu te pored nemoćnog Josipa Juretića maestralno zabio za 1-2.