REUTERS/Tony Obrien

VIDEO Ukrajinac od sto milijuna eura je nakon devet mjeseci zabio svoj prvijenac za Chelsea

Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 02.10.23. | 22:51

Chelsea si je pobjedom kupio malo mira nakon očajnog ulaska u sezonu.

Chelsea je u posljednje tri premierligaške utakmice zabilježio dva poraza uz jedan remi i niti jedan jedini zabijeni pogodak. A onda je stiglo gostovanje na Craven Cottageu kod Fulhama pa se igračima Mauricija Pochettina otvorilo u razmaku od samo 71 sekunde u kojima su potpisali dva pogotka i osigurali malo mira sebi i argentinskom stručnjaku.

Stvari su baš po ukusu Pochettina dobro krenule u 18. minuti kada je svoj prvijenac u dresu Chelseaja zabio Mihajlo Mudrik i to na asistenciju Colwilla. Fino si je spustio loptu prsima i onda ljevicom zabio za vodstvo. Očito je kako se Ukrajinac dignuo u formi, a i u najavi susreta je njegov trener istaknuo kako je jako napredovao u posljednje vrijeme. Vidjelo se to i u želji Mudrika kojeg je bilo po cijelom terenu, a nerijetko se znao istaknuti i obrambenim zadacima.

Međutim, ostavio ga je Pochettino u svlačionici na poluvremenu i to vjerojatno zbog ozljede.

A 71 sekundu nakon što je Mudrik probio Fulham, njegovim primjerom poveo s i Broja koji je pospremio loptu u mrežu za 2-0.

Do kraja utakmice je bilo još nekih poluprilika s obje strane, ali se rezultat više nije mijenjao. (pz)