Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.02.16. | 20:02

Standard lovi mjesto koke vodi u Ligu za prvaka.

Ivan Santini nije imao dobar početak sezone u Liegeu. U Kortrijku je bio ponajbolji igrač, ali i jedan od najboljih strijelaca belgijske lige, a u novom, većem klubu nije mu sve išlo za rukom. Nije bilo golova pa je Santini 'skliznuo' i na klupu, a ni klubu nije išlo najbolje.

Standard se 3 kola prije kraja prvog dijela Jupiler lige nalazi na poziciji koju nitko u klubu nije očekivao. Trenutno nisu među prvih 6 klubova koji će se boriti za naslov prvaka, ali danas su došli do važnih bodova u borbi za 6. mjesto.

U Liege je došao Charleroi, momčad koja se nalazi na poziciji iznad njih, a Standard je bio uvjerljiv i pobijedio s 3:0. Goste je načeo Santini u 15. minuti, a bio je to njegov 8. gol u sezoni. S 1:0 se otišlo na poluvrijeme, a Standard je u drugih 45 minuta zabio još dva gola.