REUTERS/Annegret Hilse

VIDEO Roma preokretom prošla dalje: U četvrtfinalu Talijanskog kupa - Derby della Capitale!

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.01.24. | 22:56

Pobjedu Romi donio je Paulo Dybala golom u 85. minuti iz kaznenog udarca

Nogometaši Rome preokretom su došli do pobjede 2-1 protiv Cremonesea u dvoboju osmine finala Kupa Italije, koji je u srijedu odigran na rimskom Olimpicu.

Petoplasirana momčad Serie B je u 37. minuti povela golom Franka Tsadjouta. Cremonese je prednost držao do 77. minute, kad je Romelu Lukaku pobjegao gostujućoj obrani i pogodio mrežu za 1-1. Pobjedu Romi donio je Paulo Dybala golom u 85. minuti iz kaznenog udarca.

Golove pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Tako smo dobili i treći četvrtfinalni par Kupa Italije, a za mjesto u polufinalu u rimskom derbiju će se boriti Roma i Lazio.

U srijedu se u četvrtfinale probila i Atalanta koja je u Bergamu s 3-1 svladala Sassuolo. Atalanta će u četvrtfinalu igrati protiv Milana. Treći četvrtfinalni par čine Bologna i Fiorentina, a u posljednjem paru Frosinone čeka pobjednika dvoboja koji je na rasporedu u četvrtak (21 sat) u Torino, gdje će Juventus ugostiti Salernitanu.