Screenshot Twitter

VIDEO Rebić izašao, a Spezia iz dva prekida torpedirala Milan, navijači postrojili Rossonere

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.05.23. | 20:17

Domaći su pobjegli iz zone ispadanja, barem na jedan dan

Milan je izgubio na gostovanju kod Spezije u 35. Kolu talijanskog nogometnog prvenstva, domaćin je slavio pobjedu 2-0 i pobjegao iz zone ispadanja barem do nedjeljne utakmice 18-plasirane Verone protiv Torina.

Pogotke za momčad kluba kojeg je nekada trenirao Nenad Bjelica postigli su Przemyslav Wišniewski u 75. minuti nakon udarca iz kuta i Salvatore Esposito u 85. izravno iz slobodnog udarca.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Ante Rebić je startao u postavi Rossonera u špici u 4-2-3-1 formaciji, a u 71. minuti ga je zamijenio Giroud. Dakle, dok je Antišđa igrao bilo je 0-0…

Milan je ovim porazom ostao peti, napravio još jedan korak natrag u borbi za Ligu prvaka, a navijači, Ultrasi Rossonera, postrojili su igrače nakon utakmice i očitali im bukvicu.(rv)