Action Images via Reuters/Andrew Couldridge

VIDEO Pijetlovi se u začaranoj šumi nisu izgubili, Tottenham bodovno poravnat s Cityjem

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 15.12.23. | 23:00

Presudili su pogoci Kuluševskog i Richarlisona

Drugu pobjedu u razmaku od pet dana ostvarili su nogometaši Tottenhama koji su kao gosti s 2-0 (1-0) pobijedili Nottingham Forest u prvoj utakmici 17. kola engleske Premier lige.

Junak pobjede Spursa bio je švedski reprezentativac Dejan Kuluševski koji je pred kraj prvog poluvremena asistirao za pogodak Brazilca Richarlisona (45+2), a potom je u 65. minuti i sam zatresao mrežu za konačnih 2-0.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Tottenham je u 17 nastupa sakupio 33 boda koliko ih ima i Manchester City, ali uz utakmicu manje. Spursi su ostali na petom mjestu, a Nottingham Forest je s 14 bodova na 16. poziciji. Vodeći Liverpool ima 37 bodova, jedan više od Arsenala i dva više od Aston Ville.