Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 01.05.18. | 22:40

Jedan od junaka Reala.

Real je uspio obraniti prednost od 2:1 iz prve utakmice protiv Bayerna te se nakon noćašnjih 2:2 na Santiago Bernabeu plasirati u finale Lige prvaka. Zasluge za to idu Benzemi, koji je zabio dva gola; sucu Cakiru, koji nije svirao evidantan jedanaesterac u prvom poluvremenu; Bayernovom vrataru Ulreichu, koji je komično primio durgi gol; te Keyloru Navasu.

Realov golman je imao nekoliko sjajnih intervencija na utakmici, a najbolja od njih se dogodila u 74. minuti kada je obranio udarac Tolissa.

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" mozallowfullscreen="" scrolling="no" src="//www.clippituser.tv/c/embed_iframe/nbzlaq" style="height:315px; width:100%; max-width:560px;" webkitallowfullscreen=""></iframe>

Dobru je obranu Navas upisao i u 51. minuti kada je zaustavio pokušaj Alabe.

<iframe allowfullscreen="" frameborder="0" mozallowfullscreen="" scrolling="no" src="//www.clippituser.tv/c/embed_iframe/plzkpg" style="height:315px; width:100%; max-width:560px;" webkitallowfullscreen=""></iframe>

Obje su obrane došle pri rezultatu 2:2...