Screenshot Sportklub

VIDEO Malen i Sancho s igračem manje sproveli Borussiju kroz Bremen

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.03.24. | 20:37

Ta je pobjeda vratila Dortmunđane na četvrto mjesto ljestvice, a Werder je ostao deveti

U posljednjem subotnjem ogledu 25. kola Bundeslige nogometaši dortmundske Borussije osvojili su tri boda u Bremenu gdje su pobijedili Werder 2-1.

Borussia (D) je mirno i uvjerljivo krčila put prema pobjedi te je u prvom poluvremenu stvorila dva gola prednosti. Strijelci su bili Malen u 21. te Sancho u 38. minuti. Međutim, na samom kraju prvog dijela pocrvenio je igrač Borussije Sabitzer što je domaćinu otvorilo šansu u nastavku susreta.

Werder je konstantno napadao tijekom drugog dijela, a smanjio je u 70. minuti golom Nijnmaha. Tražio je domaćin novi gol i bod, ali gosti iz Dortmunda su izdržali sve nalete te su slavili s 2-1. Ta je pobjeda vratila Borussiju na četvrto mjesto ljestvice. Werder je ostao deveti.

Sažetak utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub).