Screenshot
Screenshot

VIDEO Livakovića prošao kao da ga nema pa dao gol kroz dva 'tunela', navijači na kraju ipak slavili Vatrenu 'jedinicu'

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 26.11.23. | 18:56

Fenerbahce se vratio na vrh tablice

U utakmici 13. kola Superlige Fenerbahçe je golovima Dušana Tadića svladao Fatih Karagümrük s 2-1 u utakmici u kojoj su se vratili na mjesto lidera.

Fatih Karagümrük je poveo golom Cana Keleşa u 39. minuti i superiorno završio prvo poluvrijeme. Obrana Fenera napravila je niz pogrešaka, a protivnički napadač je preskočio Dominika Livakovića pa dvoijci igrača kroz noge poslao loptu u gol. Gol pogledajte OVDJE.

Da ne bi bilo da su ga zapamtili po lošem, OVDJE možete vidjeti kako tribine slave Vatrenog.

Golove koji su Fenerbahçeu donijeli pobjedu u drugom poluvremenu postigao je iz penala u 48. minuti Dušan Tadić, a potom i u 58. minuti iz igre.

Fenerbahçe je povećao broj bodova na 34 i vratio mjesto lidera s gol-razlikom. Fatih Karagümrük, čiji je niz od četiri utakmice bez poraza prekinut, ostao je s 14 bodova.