REUTERS/Ahmed Yosri

VIDEO Glavobolje za Broza: Al Nassr doživio već drugi poraz u ligi

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 18.08.23. | 22:13

Saudijski Al Nassr, u kojemu nastupa i hrvatski veznjak Marcelo Brozović, doživio je novi poraz

Al Nassr nije krenuo dobro u Saudijskoj ligi, a ovog je petka doživio drugi poraz u isto toliko utakmica, protiv Al Taavona 0-2.

U momčad se vratio Cristiano Ronaldo, ali Al Nassr Luísa Castra bio je u nepovoljnom položaju golom Léandrea Tawambe već u 20. minuti, nakon pogreške obrane, koja je Kameruncu omogućila pogodak glavom.

Na pragu poluvremena, Al Nassr je zaradio jedanaesterac u svoju korist, ali je odluka promijenjena nakon što je provjerena snimka, nakon što se Cristiano Ronaldo već bio namjestio za izvođenje penala.

U drugom poluvremenu momčad Luísa Castra bila je puno bolja, no podbacila je u završnici. Mané je ipak zabio gol, ali on je poništen zbog zaleđa, a u sljedećoj akciji Al Taawon je postigao drugi gol. Strijelac je bio Ahmed Bahusayn.