Screenshot
Screenshot

VIDEO Epic Brozo zabio gol i namjestio još jedan u pobjedi Al Nassra

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 22.08.23. | 21:44

Marcelo Brozović zabio je i asistirao, ali njegov suigrač Cristiano Ronaldo nije bio sretan do poluvremena

Al Nassr je slavio 4-2 nad Al-Ahlijem u play-offu AFC Lige prvaka! Hrvatski veznjak Marcelo Brozović zabio je i asistirao u pobjedi svoje momčadi koja im je stigla nakon dva prvenstvena poraza, ali njegov suigrač Cristiano Ronaldo nije bio sretan do poluvremena.

Al Nassr je bio dvije minute do napuštanja turnira, ali ovaj rezultat znači da će krenuti u grupnu fazu, koja počinje sljedeći mjesec. Ronaldo je debitirao u najvećem klupskom natjecanju azijskog nogometa nakon što je prošlog prosinca potpisao za klub iz Rijada, ali je i napustio teren u poluvremenu očito frustriran i moglo se vidjeti kako se svađa sa sucem. Portugalska zvijezda, kapetan Al Nassra, smatrao je da je trebao imati dva penala u prvom poluvremenu.

Brozović je asistirao Andersonu Talisci za prvi pogodak Al Nassra i postigao posljednji na asistenciju Ronalda. Drugi gol Al Nassra zabio je Sultan Al Ghannam, a treći Talisca. Oba gola za klub iz Emirata zabio je Yahya Alghassani. Gol Brozovića pogledajte OVDJE.