Pixsell/Agn Foto/LiveMedia / ipa-agency

VIDEO Bradarić odigrao 90 minuta u uvjerljivoj pobjedi

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 22.04.23. | 17:22

Odigran je prvi današnji dvoboj u Serie A.

Nogometaši Salernitane osvojili su važne bodove u borbi za prvoligaški spas nakon što su u susretu 31. kola talijanskog prvenstva porazili Sassuolo sa 3:0.

Domaćin je poveo u devetoj minuti golom Lorenza Pirole, na 2:0 je povisio Boulaye Dia u 20. minuti, a konačnih 3:0 postavio je Lassana Coulibaly u 65. minuti. Za momčad iz Salerna cijeli je susret odigrao Domagoj Bradarić, dok Martin Erlić nije igrao za goste.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE.

Bila je ovo prva pobjeda za Salernitanu nakon šest uzastopnih remija, a s ova tri boda skočila je na 14. mjesto sa 33 boda, sedam više od zone ispadanja.

Sassuolo je deseti sa 40 bodova. Uvjerljivo vodi Napoli sa 75 bodova. U preostala dva današnja dvoboja, u kasnijim se terminima još sastaju Lazio i Torino, odnosno Sampdoria i Spezia.