REUTERS/Vincent West

VIDEO Betis remizirao, ali od rezultata više ih brine ozljeda Isca

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.02.24. | 20:51

Odigrali su 1-1 protiv Getafea

Skorašnji suparnik zagrebačkog Dinama u Konferencijskoj ligi, Real Betis je pred 53.000 gledatelja odigrao 1-1 protiv Getafea u susretu 23. kola španjolskog prvenstva.

Bila je to nervozna utakmica sa skoro 30 prekršaja i čak 11 žutih kartona.

Gosti su poveli u osmoj minuti golom Masona Greenwooda iz jedanaesterca kojeg je skrivio Abner. Jaime Mata je u 23. minuti bio korak do izjednačenja, no pogodio je stativu. Ipak izjednačio je Isco, također iz kaznenog udarca u 35. minuti.

Golove pogledajte OVDJE (Arenasport)

U nastavku susret je bilo nekoliko zanimljivih situacija na obje strane, ali ne i golova. Zanimljivo, utakmica je trajala ukupno 108 minuta, odigrano je po devet minuta nadoknade u oba poluvremena.

Domaći sastav više od rezultata brine ozljeda Isca, koji je zamijenjen u 82. minuti utakmice i šepajući je napustio teren.

Betis je ovim rezultatom zadržao osmu poziciju sa 35 bodova, dok je Getafe dvije stepenice niže sa 30 bodova.

Večeras se u derbiju kola sastaju Real Madrid i Atletico Madrid.