REUTERS/Ciro De Luca

VIDEO Bayer juri prema duploj kruni, Stanišić asistirao, Pašalić ušao i odigrao 74 minute

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 02.05.24. | 22:58

Apoetakri imaju veliku prednost na BayAreni, a dvoboj u Bergamu bit će vrlo neizvjestan.

Njemački prvak s velikom prednosti za tjedan dana dočekuje Romu, a Mario Pašalić pokušat će na domaćem terenu izboriti plasman u finale.

Hrvatski reprezentativni branič Josip Stanišić bio je asistent za drugi gol Bayera iz Leverkusena u 2-0 (1-0) gostujućoj pbojedi protiv Rome u prvoj utakmici polufinala Europske lige.

U 73. minuti Stanišićevo dodavanje lijepim je udarcem u pogodak pretvorio Andrich. Prvi gol za novog prvaka Njemačke postigao Wirtz u 28. minuti.

Stanišić je igrao čitav susret za Bayer.

Golove možete pogledati OVDJE (ArenaSport)

Mario Pašalić igrao je od 16. minute za Atalantu koja je na gostovanju kod Marseillea odigrala 1-1 (1-1). Goste je u vodstvo doveo Scamacca u 11. minuti, a poravnao je Mbemba u 20.

Uzvrati su u Leverkusenu, odnosno Bergamu za tjedan dana, a ukupni pobjednici sastat će se u finalu u Dublinu 22. svibnja.