REUTERS/Vincent West

VIDEO Ante ne staje! Budimir zabio Real Madridu, drugi je najbolji strijelac La Lige!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.03.24. | 17:09

Hrvatski reprezentativac nastavlja igrati u čudesnoj formi!

Zlatko Dalić ove je subote nasmijan od uha do uha. Nakon što je u pobjedi Torina protiv Udinesea u gostima precizan bio Nikola Vlašić, sada je u La Ligi još jednom precizan bio Ante Budimir koji je u 7. minuti utakmice zabio pogodak – Real Madridu!

Gosti su do prednosti došli već u 4. minuti kad je precizan bio Vinicius Junior, ali njihovo slavlje trajalo je svega tri minute budući da je u sedmoj minuti Ante Budimir zabio za 1-1.

Hrvatskom reprezentativcu ovo je bio 15.prvenstveni pogodak čime je sada postao drugi najbolji strijelac La Lige, a jedini igrač koji je ove sezone u španjolskom prvenstvu bio efikasniji od njega je Jude Bellingham (16).

Pogodak Budimira za 1-1 u 7.minuti pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Real Madrid je prvi dio ipak zaključio s vodstvom budući da je u 18. minuti precizan bio Carvajal nakon dodavanja Valverdea.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)