Sjajnu akciju Gavranovića i Ivanušeca okrunio Gojak za vodstvo Dinama (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 26.08.20. | 20:54

Dobra suradnja prethodila golu.

Nogometaši Dinama u ovim trenucima igraju prvu utakmicu nove europske avanture u drugom pretkolu Lige prvaka. Momčad Zorana Mamića gostuje u Cluju, a nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 0:1 za hrvatskog prvaka, a strijelac je bio Amer Gojak.

Igrala se 14. minuta kada je, danas vrlo raspoloženi, Mario Gavranović odlično proigrao u prostor Luku Ivanušeca koji se driblingom u trku riješava svog čuvara. Sjurio se prema golu Rumunja i izašao na golmana, ali njegov udarac ide direktno u Balgradeana.

Srećom, akciju je ispratio bosanskohercegovački veznjak koji je naletio na odbijanac i zabio za vodstvo Modrih 0:1. Prilikom slavlja dalo se primijetiti kako je Gojak malo bio frustriran Ivanušecovom sebičnošću u akciji, ali vjerujemo da se situacija smirila.

(Foto: screenshot)