Sirija u prvoj utakmici azijskog doigravanja za SP izborila remi protiv Australije (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 05.10.17. | 16:25

Uzvrat je za tjedan dana u Sydneyju...

Sirija je u prvoj utakmici azijskog playoffa za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Rusiji izborila bod na „svom“ travnjaku protiv Australije; konačni rezultat bio je 1:1.

U utakmici koja se igrala na Hang Jebat stadionu u malezijskoj Malacci, Australija je povela pogotkom Robbieja Krusea u 40. minuti susreta. Međutim, Sirija je u vrlo otvorenom drugom dijelu izjednačila u 85. minuti, golom Omara Al Some iz najstrože kazne, a unatoč činjenici da je prekršaj koji je njemu prethodio dubiozan, konačnih 1:1 realan je rezultat.

Uzvrat se igra za tjedan dana u Sydneyju, a pobjednik ovog susreta igra protiv četvrtoplasirane ekipe CONCACAF kvalifikacija.