
Podravske štuke u deliriju, Farmaceuti doveli dva sjajna igrača!
Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 23.08.24. | 16:13
S jednim su potpisali do kraja sezone, dok je drugi došao na posudbu iz DAC-a.
Na službenim stranicama ovog petka objavljena su dva sjajna ulazna transfera! Klub je prvo potvrdio kako su jednogodišnji ugovor potpisali s Alenom Grgićem koji je posljednji angažman imao u Rijeci, a dres Slavena nekoć je nosio kao posuđeni igrač Osijeka, da bi onda nekoliko sati kasnije osvanula objava i kako se u svoj matični klub vratio Ivan Dolček koji je u klub stigao na posudbu iz slovačkog DAC-a.
Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)
Zanimljivo, i Grgić i Dolćek su dva iznimno polivalentna igrača, a kako Grgić može pokriti sve pozicije uz desnu stranu terena, tako Dolček može pokriti sve pozicije uz lijevu stranu. Isto tako, obojica su u svojoj karijeri znali igrati i kao istureni napadači, stoga je trener Radeljić s njima dvojicom dobio podosta novih opcija s kojima će Farmaceute pokušati učiniti boljima nego prošle sezone.
„Presretan sam se vratio kući, ovo je moj klub! Imam velika očekivanja i želja mi je da klub vratimo na pobjedničke staze. Svakako je cilj da ova sezona bude uspješna, kako za mene tako i za klub”, rekao je Dolček za službenu stranicu Slavena, dok je Alen Grgić poručio sljedeće:
„Vratio sam se u Koprivnicu, uz koju me vežu lijepe uspomene. Dolazim u dobar klub, odličnu ekipu koja može puno, a pozicija na tablici trenutno ne pokazuje realnu kvalitetu ove momčadi. Nadam se da će moj dolazak biti pomoć, ja ću dati sve od sebe kako bi ispunili svoja očekivanja , ali publike.”
Inače, Radeljić je najavio kako u klubu rade na još jednom pojačanju, ali njegovu poziciju nije htio otkriti…
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Stolni Tenis
Ragbi
LOL
Counter Strike
Mali Nogomet
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.