REUTERS/Albert Gea

Nogometašice Chelsea srušile Barcelonu u polufinalu Lige prvakinja

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.04.24. | 15:58

Jedini pogodak postigla je kapetanica gostujuće ekipe, Škotkinja Erin Cuthbert, u 40. minuti dvoboja.

Prošlogodišnje europske prvakinje, nogometašice Barcelone, doživjele su poraz pred svojim navijačima u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvakinja, u kojoj je londonski Chelsea slavio s 1-0.

Uzvratni dvoboj je na rasporedu za tjedan dana u Londonu. To je repriza polufinala iz prošle sezone, u kojem je Barcelona slavila u prvoj utakmici u Londonu s 1-0, dok je u uzvratu na Camp Nou bilo 1-1.

U drugom ovogodišnjem polufinalu sastaju se dvije francuske ekipe, Olympique Lyon i Paris Saint-Germain. Prva utakmica će biti odigrana večeras u Lyonu, s početkom u 19 sati.