
Nekadašnji ofenzivac Osijeka i Splita karijeru nastavlja u ambicioznom trećeligašu
Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 03.02.21. | 07:32
Napadač s preko 150 nastupa Prvoj HNL.
Nekadašnji krilni napadač Osijeka i Splita 33-godišnji Ivan Baraban novi je igrač vodeće momčadi 3.HNL središte NK Jaruna.
Baraban stiže iz svog matičnog kluba vinkovačke Cibalije, a u karijeri je još nastupao osim spomenutih klubova i za Široki Brijeg te Slobodu iz Tuzle.
Jarun je ostao bez napadača Igora Prijića pa je poduzetna uprava kluba na čelu s predsjednikom Grgurom Jolićem te HNL rekorderom Željkom Ačkarom, nastupao za čak osam prvoligaša, brzo reagirala te dovela napadača s velikim prvoligaškim iskustvom, točnije 163 utakmice u Prvoj HNL.
„Vrlo sam zadovoljan što sam postao igrač Jaruna, kluba o kojem sam čuo jako pohvalne riječi. Jarun je vrlo ambiciozan klub, koji želi trećeligaški status zamijeniti drugoligaškim, a ja ću dati sve od sebe kako bi pomogao u ostvarenju drugoligaškog sna“, kratko je izjavio Baraban za SN.



.jpg.webp)
.jpg.webp.webp)
.jpg.webp)

.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)


