Lazio se namučio s fenjerašem i slavio pogotkom iz penala (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 07.02.19. | 22:24

Pobjeda Rimljana.

Nogometaši Lazija teže su od očekivanog došli do pobjede nad fenjerašem Empolijem. Sedamnaestoplasirana momčad prvenstva (bod i utakmicu više od zone ispadanja) izgubila je minimalnim rezultatom 1-0, a jedini gol na utakmici stigao je iz jedanaesterca.

Vratar Provedel izgubio je loptu u svom šesnaestercu u 42. minuti kada mu je loptu presreo Felipe Caicedo. Golman gostiju ruši Ekvadorca koji sam realizira penal i donosi pobjedu Lazijalima. Ovo je prvi put za ovog latinskoameričkog napadača da je postigao zgoditak u dvije utakmice zaredom u talijanskom prvenstvu. Hrvatski reprezentativac Milan Badelj u igru je ušao u 77. minuti.

Rimljani su ovom pobjedom, barem nakratko, preskočili Milan i nalaze se na 4. mjestu sa 38 bodova, dva više od Rossonera i dva manje od Intera. Empoli drži 17. mjesto.