Robert Hanashiro/Action Images

Kreilach je nezaustavljiv: I četvrtu utakmicu u nizu zabio za Real (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.10.21. | 09:31

Hrvat briljira unatoč porazu njegove momčadi.

Real Salt Lake izgubio je na gostovanju kod posljednje momčadi Zapadne konferencije Austina s 1:2 i ostao bez vrijednih bodova u borbi za doigravanje. Junak Austina bio je Cecilio Dominguez koji je zabio oba pogotka za svoju momčad, prvi u 17., a drugi u 55. minuti utakmice.

A devet minuta nakon drugog pogotka domaće momčadi u strijelce se upisao i Damir Kreilach. Bivšem igraču Rijeke i Union Berlina ovo je bila četvrta uzastopna utakmica u kojoj je poentirao i trenutno dijeli četvrto mjesto na ljestvici najboljih strijelaca MLS-a s još pet igrača koji su zabili 13 pogodaka. Vodeći strijelac, norveški napadač Ola Kamara koji igra za DC United sada mu bježi četiri pogotka.

Kreilach je u 64. minuti izbio sam na Stuvera nakon lijepe akcije Mendeza i Rubina i u maniri vrsnih golgetera hladnokrvno zabio za jedini pogodak svoje momčadi na utakmici.

Novi pogodak Kreilacha možete pogledati OVDJE.

Sljedeću priliku za postizanje pogotka Kreilach će imati 17. listopada kada Real Salt Lake na domaćem terenu dočekuje Colorado Rapidse.