GNK Dinamo
GNK Dinamo

Klupska legenda iznenadila igrače na treningu: "Učinili ste me sretnim, ostanite gladni pobjeda!"

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 04.05.23. | 13:15

Velikan iz generacije '67. neočekivano se pojavio na treningu Modrih, čestitao igračima na naslovu i rekao što od njih očekuje u budućnosti

Atmosfera je u maksimirskoj svlačionici pozitivna, svečarska, slavljenička. Igor Bišćan počeo je pripremati momčad za dvoboj u Osijeku u nedjelju, traži idealan miks najboljih i igrača koji su tijekom proljeća manje igrali. A dok je on smišljao taktiku i s pomoćnicima tjerao igrače 'u crveno', trening je prekinuo dolazak klupske legende, velikana iz generacije '67., kasnije i Dinamova trenera. Rudolf Rudi Belin zna ponekad navratiti do Dinama, nekoliko je puta igračima održao i motivacijske govore prije velikih, europskih utakmica, a sad je iznenadio doalskom na trening. Osjetio je potrebu čestitati igračima i treneru Bišćanu na naslovu prvaka.

Prouči cjelokupnu ponudu za nogomet na Germaniji i zaigraj odmah (Igraj odgovorno, 18+)


Gorica - Slaven Belupo

Cjelokupnu ponudu za utakmicu 33. kola hrvatskog nogometnog prvenstva koja se igra u subotu 6. svibnja u 17 sati u Velikoj Gorici pronađite ovdje:

(1.90) Gorica (3.45) Slaven Belupo (4.20)

ODIGRAJ ODMAH!


Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.

"Dečki, prije svega velike čestitke na novom naslovu prvaka, učinili ste me i više nego sretnim, što da vam kažem? Emotivan sam, napravili ste divnu stvar, želim vam prenijeti čestitke od svoje obitelji i prijatelja, morate znati koliko ste dobrih emocija donijeli i izazvali u svim ljudima koji vole i podržavaju naš klub. Ali, život ide dalje, vi ste stvorili jedan prekrasan temelj za nadolazeće sezone i buduće naraštaje. Međutim, bitno je naglasiti da uvijek morate ostati gladni pobjeda, samo tako možete napredovati.", rekao je Belin i zaradio pljesak prisutnih igrača i trenera.

U svakom slučaju, sigurno dobra motivacija, pogotovo za one najmlađe, kad jedna od najvećih Dinamovih legendi daje podršku, onda se to mora poštovati. (T.N.)


HNL, 33. kolo

Petak, 5. svibnja

Šibenik - Varaždin 0-2

Subota, 6. svibnja

Gorica - Slaven Belupo 0-0

Rijeka - Istra 1961 2-2

Nedjelja, 7. svibnja

Osijek – Dinamo 0-0

Lokomotiva – Hajduk 0-3



Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.



Tagovi

Rudolf 'Rudi' BelinGNK DinamoIgor Bišćan

Ostale Vijesti