Kako su igrali: Kovačić igrač utakmice, Livaković tragičar (FOTO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 17.11.20. | 22:45

Specijalizirani portal Who Scored ocijenio je večerašnju izvedbu Vatrenih.

Hrvatska nogometna reprezentacija ipak nije uspjela.

Na Poljudu je večeras bolji bio aktualni prvak Europe Portugal koji je slavio rezultatom 2:3, s tim da je bitno naglasiti kako su gosti pobjednički pogodak zabili u 90. minuti utakmice.

Prvo ime utakmice bio je Mateo Kovačić koji je večeras postigao dva pogotka za Hrvatsku, oba su bila iznimno važna te je zbog toga zaradio status igrača utakmice te je nagrađen najboljom ocjenom od svih večerašnjih aktera (8.4).

Zanimljivo, iako je Ruben Dias branič, iako je zabio pobjednički pogodak u 90. minuti, on nije bio toliko dominantan prema portalu whoscored.com te je on dobio ocjenu 8.0.

Što se tiče hrvatskih igrača, izuzev spomenutog Kovačića, najbolji na terenu bili su Nikola Vlašić (7.) i Dejan Lovren (7.0), dok su god Portugalaca najbolji bili Dias (8.0), Semedo (8.1), Felix (7.7) i Trincao (7.5).

WhoscoredWho ScoredIz drugog kutaLiga nacijaPortugalska nogometna reprezentacijaHrvatska nogometna reprezentacija