Higuain donio bod Milanu kod Srne i Bradarića (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 16.09.18. | 22:25

Novi remi Cagliarija.

Nogometaši Milana ponovno su kiksali u Serie A.

Na gostovanju u Cagliariju, u čijim redovima su cijelu utakmicu odigrali hrvatski ngometaši Filip Bradarić i Darijo Srna, momčad Gennara Gattusa izvukla je mršavi bod rezultatom 1-1.

Moglo je biti i gore po Rossonere jer su upravo domaćini došli u vodstvo već u 4. minuti utakmice. Srna je uputio fenomenalnu dugu loptu za svog suigrača koji gađa stativu, ali na odbijanac je naletio Joao Pedro koji posprema loptu u vratara Donnarumme za 1-0.

Sa prednošću domaćina otišlo se na predah, ali već 10 minuta nakon što je sudac označio početak drugog dijela, Milan dolazi do izjednačenja.

Veliku grešku napravili su domaći u obrani, kada je Franck Kessie oduzeo loptu blizu šesnaesterca momčadi sa Sardinije te uposlio Gonzala Higuaina koji zaobilazi vratara Cragna i zabija za 1-1.

Imali su Milanisti još nekoliko manjih šansi uglavnom iz ubačaja sa strane, ali nisu uspjeli doći do tri boda.

Cagliari je ovim remijem zasjeo na 12. mjesto ljestvice sa pet bodova, dok Milan – s utakmicom manje – ima četiri boda i drži 15. poziciju.

Ranije danas, Lazio je u gostima pobijedio Empoli, a jedini gol na utakmici djelo je Marca Parola u 47. minuti.