Gerrardov jubilej bez pobjede, Kramarićev Leicester pobjegao iz zone ispadanja

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 25.04.15. | 17:57

Nije Liverpool uspio iskoristiti činjenicu da su Southampton i Tottenham odigrali neriješeno.

Bod je osvojio i klub s Anfielda i to na gostovanju kod WBA. Utakmica je završila bez golova, a Liverpool je potpuno dominirao utakmicom. Imali su čak 74% posjeda lopte, stvorili dosta prilika, ali su napadači predvođeni Mariom Balotellijem bili neprecizni te je tako Steven Gerrard u svojoj 500. utakmici u Premiershipu ostao bez pobjede.

Andrej Kramarić igrao je posljednjih 25 minuta za Leicester koji je pobjedom protiv Burnleyja pobjegao iz opasne zone. Domaćini su u 59. minuti imali jedanaesterac kojeg nije iskoristio Taylor, a već u sljedećem napadu jedini gol na utakmici postigao je Vardy.

I Hull je sada bod iznad zone ispadanja. Pobjedu mu je donio N'Doye, a naš Nikica Jelavić i dalje ne kandidira za svoju momčad zbog ozljede.

Najljepši pogodak poslijepodnevnog programa u Premiershipu postigao je Charlie Adam koji je njime donio bod Stokeu protiv Sunderlanda.

Premiership, 34. kolo:

Burnley – Leicester 0:1 (Vardy 60')
Crystal Palace – Hull 0:1 (N'Doye 51')
Newcastle – Swansea 2:3 (Perez 20', De Jong 87'/Oliveira 45', Sigurdsson 49', Cork 71')
QPR – West Ham 0:0
Stoke – Sunderland 1:1 (Adam 27'/Wickham 1'/)
WBA – Liverpool 0:0