TIJEK UTAKMICE: Rijeka u Varaždinu protiv Dinama lovi dvostruku krunu (2:1)

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 31.05.17. | 19:50

Rijeka ide na osvajanje dvostruke krune…

94' Kraj utakmice! Rijeka je u finalu Kupa pobijedila Dinamo 3:1! Dovstruka kruna ide u Rijeku

90' Igrat će se četiri minute sudačke nadoknade.

88' Malo toga smo vidjeli u posljednjih sedam-osam minuta na obje strane.

80' Još deset minuta do kraja utakmice. Dinamo ne izgleda kao momčad koja se može izvući iz ovog ponora.

72' GOL! Rijeka vodi 3:1! Nakon ubačaja iz kuta i gužve u Dinamovu šesnaestercu Župarić zabija novi gol Rijeke.

67' Velika prilika za Dinamo. Nakon prekida, Hodžić s pet metara puca na gol, ali Prskalo sjajno skida njegov udarac.

65' Nekim čudom Hodžić nije završio u svlačionici. Nakon udaranja laktom Vešovića Vučemilović mu nije pokazao drugi žuti karton.

60' Izmjena u Rijeci. Izašao je Andrijašević, a u igru je ušao Maleš.

58' Ostaje 2:1 za Rijeku. Neobranjiv udarac Soudanija lijevicom završio je na gredin Rijekinog gola.U nastavku akcije, nakon odbijene lopet, Gojak glavom puca kraj gola.

52' Zamjena u DInamu - izašao je Lešković, a ušao Soldo.

47' GOL! Dinamova obrana nastavlja s katastrofalnim reakcijama. Nakon ubačaja iz kuta Gavranović ostaje sam na drugoj stativi i lako glavom zabija za 2:1!

46' Počelo je drugo poluvrijeme finala Kupa između Rijeke i Dinama!

45' Završilo je prvo poluvrijeme u Varaždinu. Rezultat na semaforu je 1:1.

37' GOL!Dinamo je izjednačio na 1:1. Nakon prekida, odnosno ubačaja s desne strane, najspretniji u šesnaestercu bio je Olmo čiji snažana udarac završava u mreži Prskala!

31' Prilika za Soudanija. Njegov pokušaj loba, međutim, odlazi pokraj gola.

23' GOL! Rijeka vodi 1:0. Andrijašević je izvozao Dinamovui obranu na lijevom rubu šesnaesterca i vratio povratnu loptu Gavronoviću koji precizno šutira za 1:0!

22' Sudački "time-out"! Sparina u Varaždinu je nepodnošljiva i igrači su se morali osvježiti.

15' Nakon nevjerojatne zbrke u Dinamovoj obrani Andrijašević je mogao Rijeku dovesti u vodstvo, ali je ostao prekratak na drugoj stativi na udarcu kojeg je uputio Gavranović.

11' Sjajan udarac Gavranovića nakon proigravanja MIšića još bolje brani Zagorac!

9' Gavranovićev gol poništen je zbog (opravdanog) zaleđa.

3' Bolje otvaranje Rijeke koja je u prve tri minute stvorila dvije poluprilike.

0' Počela je utakmica u Varaždinu!

***

Za otprilike pola sata počet će finalna utakmica hrvatskog Kupa između Dinama i Rijeke. Utakmica se igra na stadionu Anđelko Herjavec u Varaždinu.

Rijeka će pokušati doći do dvostruke krune, a Dinamo barem malo isprati gorak okus iz usta koja je ostavila ova sezone.

Poznati su i sastavi obje momčadi za večerašnju utakmicu i možete ih pogledati dolje:

Također, donosimo i djelić atmosfere na i oko stadiona prije početka utakmice. Pogledajte!

(Foto: Pixsell, Germanijak)