Eduardo u 97. izborio penal za pobjedu Legije, Antoliću 90 minuta

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.02.18. | 09:28

Hrvatski dvojac debitirao za vodeću momčad Poljske.

Eduardo da Silva i Domagoj Antolić debitirali su za vodeću momčad Poljske Legiju koju vodi Romeo Jozak. Legia je svladala Zaglebie u gostima s 3:2 pogotkom iz penala u 98. minuti kojeg je izborio – Eduardo da Silva.

Legia je pogocima Niezgode (16' i 68') dva puta vodila no Maras je dva puta (46' i 90'+2, penal) vraćao domaćine u egal. I kada se činilo da će momčadi podijeliti bodove, Eduardo je pobjegao domaćoj obrani koja ga je srušila za kazneni udarac kojeg je realizirao Radović.

Da Silva je u igru inače ušao u 46. minuti, a bivši kapetan Dinama Domagoj Antolić odigrao je svih 90 minuta i zaradio žuti karton.

Ovom pobjedom Legia je pobjegla Lechu na pet bodova prednosti, ali ima i utakmicu više. Lech u nedjelju gostuje kod Arke iz Gdynije, a na tu se utakmicu možete kladiti OVDJE.