Vjeran Žganec Rogulja/Pixsell

Čanadi: „Ovo ne možeš kupiti, ovo moraš doživjeti!“

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 05.04.23. | 19:51

Trener Šibenika očekivano je bio oduševljen nakon pobjede nad Dinamom.

Nogometaši Šibenika prvi su sudionik finala Hrvatskog nogometnog kupa nakon što su na svojem Šubićevcu svladali Dinamo rezultatom 2:1.

Trener Narančastih, Damir Čanadi, poslije utakmice je rekao sljedeće:

''Nema ljepše nego zabiti u zadnjoj sekundi. Ekipa je vjerovala u to. Dobro smo igrali, loše smo ušli u utakmicu. Mislio sam da neće biti dobro kad smo primili gol u prvoj minuti. U drugi dio smo ušli hrabriji, znali smo da moramo biti bolji u završnici i to nam se vratilo. Velika stvar za Šibenik i za ove dečke. Bila je teška situacija kad sam došao. Uvjeti nisu najbolji, na tome radimo i drago mi je da možemo raditi na tome'', nakon utakmice je rekao trener Šibenika Damir Čanadi pa je dodao:

"Ovo se ne može kupiti, to moraš doživjeti"

Današnja pobjeda protiv Dinama jedna je od većih u novijoj povijesti kluba…

''Moramo misliti na sve dalje, ne samo na finale. To je jedna utakmica, 90 ili 120 minuta i to je to. Ali imamo i druge ciljeve, moramo ostati u ligi, još je posla pred nama. Ovo će nam dati energiju za nadolazeće zadatke. Kad gubiš protiv Dinama, oni se mogu razigrati ili te kazniti iz kontri.“

Čanadi usprkos velikoj pobjedi nije 'letio' sa izjavama…

„Bilo je takvih situacija u kojima nismo bili dobri. Na poluvremenu smo to ispravili, povukli smo Araija na desnu stranu. Kup ima svoja pravila i to se danas opet pokazalo. Ovo se ne može kupiti, to moraš doživjeti. Jako mi je drago za ovu regiju da se ovako nešto događa. Nismo se prijavili za Europu, nismo ovo očekivali, pa malo veselja može i biti.'“