Reuters
Reuters

AEK ispustio dva gola prednosti, Vida nastupio

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 18.12.23. | 18:27

U susretu 14. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je odigrao 2-2 na gostovanju kod Panetolikosa premda je nakon 14 minuta igre vodio sa 2-0.

Grčki nogometni prvak je poveo već u 2. minuti golom Levija Garcije, a u 14. minuti je Eliasson zabio za 2-0.

Domaćin je u 37. minuti smanjio iz kaznnog udarca kojeg je realizirao Joao Pedro, da bi Franco Baldassarra u 65. pogodio za 2-2. U završnici utakmice gosti iz Atene su stisnuli domaćine, ali nisu uspjeli zabiti i treći gol.

Za goste je cijeli susret igrao hrvatski nogometaš Domagoj Vida.

AEK je treći sa 31 bodom, koliko ima i Panathinaikos na drugoj poziciji, ali uz bolju razliku pogodak. U vodstvu je PAOK s bodom više.

Panaitolikos je na predposljednjem, 13. mjestu sa 10 bodova, dva više od fenjeraša Giannine.