Dusan Milenkovic/ATAImage/PIXSELL

Hezonja novom sjajnom partijom pridonio uvjerljivom slavlju Reala protiv Partizana

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 21.12.23. | 22:54

Gledali smo reprizu jedne od najboljih četvrtfinalnih serija u povijesti Eurolige

Košarkaši madridskog Reala nastavili su dominirati ovosezonskom Euroligom te su ovog četvrtka na domaćem parketu, u 16. kolu, svladali Partizan s uvjerljivih 91-75.

Od početka je Real vodio te je konstantno povećavao razliku. Utakmica je prelomljena tijekom treće četvrtine, a nakon kraja te dionice Real je imao čak 25 poena prednosti.

Hrvatski reprezentativac Mario Hezonja odigrao je za Real 17 minuta te je ubacio 14 poena uz 4-5 šut za dva poena i 2-6 za tricu. Uz to je imao i tri skoka te jednu ukradenu loptu. Prvi strijelac Reala bio je Džanan Musa koji je ubacio 23 poena, a kao i Hezonja 14 koševa za Madriđane je postigao Vincent Poirier.

Real je uvjerljivo vodeći na ljestvici s omjerom 15/1. Slijede Virtus iz Bologne s 11/5 te Barcelona koja ima deset pobjeda i pet poraza.