Medveščak iznenadio Jokerit: Favorizirani Finci pali i drugi put ove sezone

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 28.01.15. | 20:25

Zagrebački je Medveščak stigao i do 22. pobjede ove sezone u KHL-u.

Koncem prošle godine Medvjedi si slavili s 3:2, a sada je trijumf nad Jokeritom još uvjerljiviji (4:1). Čini se kako Medveščaku savršeno odgovara gostovanje u Helsinkiju.

Domaćini su čvrsto započeli susret protiv našeg predstavnika, a prva trećina je pokazala zbog čega je Jokerit druga momčad Zapadne konferencije. Otvaranje druge trećine pripalo je domaćem sastavu koji preko Mosesa dolazi do vodstva.

Ipak, Medvjedi odgovaraju nakon samo pet minuta. Wright iz powerplaya pogađa za izjednačenje, a Thomas pet minuta prije kraja druge dionice igre dovodi Zagrepčane u vodstvo.

Do kraja susreta Medveščak je nemilosrdno parao mrežu Finaca u dva navrata, preko Segala u 4. minuti i Thomasa u posljednjoj minuti utakmice koji sa svojim drugim pogotkom stavlja 'točku na i' fantastične večeri Medvjeda.