Hrvat ponovno strijelac u belgijskoj ligi (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.08.18. | 09:39

Hrvatski nogometaši briljiraju u Belgiji na početku sezone.

Nakon što je Ivan Santini zabio fenomenalnih 7 golova u prva tri kola belgijske Jupiler lige, i tako istaknuo kandidaturu za najboljeg strijelca i novog glavnog napadača Vatrenih, i drugi Hrvat se nalazi u odličnoj golgeterskoj formi.

Malo je ipak pretjerano reći da je u golgeterskoj formi jer je riječ o stoperu Oostendea i bivšem kapetanu splitskog Hajduka te Osijeka, Goranu Miloviću.

Nakon što je postigao pogodak u porazu svog kluba protiv Anderlechta (5-2, hat-trick Santinija), 29-godišnji branič se ponovno upisao u strijelce u četvrtom kolu belgijske lige kada je njegov Oostende u gostima pobijedio Kortrijk 2-1.

Milović je postigao prvi pogodak na utakmici u 10. minuti, iz prekida, baš kao i u prvom kolu protiv Anderlechta.

Kasnije su golove zabijali dva srpska nogometaša – Jovan Stojanović je za izjednačenje Kortrijka zabio u 81. minuti, da bi samo minutu kasnije Aleksandar Bjelica sjajnom parabolom donio pobjedu Milovićevom klubu.