REUTERS/Stephane Mahe

VIDEO PSG cijelo drugo poluvrijeme igrao s igračem manje i svejedno slavio u velikom derbiju

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 31.03.24. | 23:08

Posljednju ligašku pobjedu OM je protiv PSG-a na svom travnjaku ostvari u studenom 2011. godine

U najvećem derbiju francuskog nogometa PSG je kao gost pobijedio Marseille sa 2-0 produživši niz bez ligaškog poraza na stadionu Velodrome na čak 12 godina.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Posljednju ligašku pobjedu OM je protiv PSG-a na svom travnjaku ostvari u studenom 2011. godine, a nakon toga je upisao osam poraza, dok su tri susreta završila bez pobjednika.

Domaćin je bio bolji u prvom poluvremenu, a kada je PSG u 41. minuti ostao s igračem manje činilo se kako bi Marseille napokon mogao prekinuti crnu seriju. Crveni karton je zaradio Lucas Beraldo zbog prekršaja kao zadnji igrač obrane.

No, gosti su poveli u 53. minuti golom Vitinhe, a pobjedu PSG-a potvrdio je Goncalo Ramos u 85. minuti.